Filter

Де купити спальний мішок в Україні?

Чи не уявляєте себе без піших туристичних походів, велосипедних подорожей, сплавів по річці або просто любите іноді вибратися в ліс? А може ваша стихія це риболовля чи полювання? Незалежно від пори року за вікном – вам знадобляться рюкзак, каремат та спальник. Шукайте де купити спальний мішок у Києві? Вже знайшли!

У нас, в інтернет-магазині «Спорт Опт», можна придбати не тільки демісезонні та літні спальники, а й теплі спальні мішки для зими.

Наші спальники

  • М’які, легкі та теплі забезпечують максимальний комфорт
  • Надійні та довговічні
  • Доступні: ціна – найкраща в Україні!

Ми продаємо як вітчизняні спальні мішки, виготовлені українськими компаніями з якісного українського матеріалу, так і різноманітне туристичне спорядження з Китаю. На будь-який смак та гаманець.

Ви завжди можете купити спальник у Києві (самовивіз, доставка по місту), але ми не обмежені одним містом та приймаємо замовлення на доставку по всій Україні («Нова пошта», «Інтайм»). У нас є знижки та безкоштовна доставка.

Оптові ціни

Купуєте спальники оптом? Шукаєте надійних постачальників спальних мішків із приємними цінами? Дзвоніть або пишіть, наш оптовий прайс вас приємно здивує.