Filter

Де придбати каремат в Україні?

Каремати класичні туристичні, одношарові та двошарові, фольговані та камуфляжні забарвлення, а також каремати-книжки.

Зацікавились? Все це можна придбати в нашому інтернет-магазині «Спорт Опт» буквально за пару кліків.

Ви можете купити килимок для фітнесу в окремому розділі. Шукайте йога-мати чи легкі спортивні килимки? Вам туди.

Потрібно щось більше? Зверніть увагу на наші гімнастичні мати.

Наші каремати повністю екологічно безпечні і, завдяки еластичним стяжкам, не вимагають багато місця для зберігання. Особливо якщо підібрати і купити чохол для каремату – легко зберігати, зручно носити.

Наші каремати

  • М’які та теплі, забезпечують максимальний комфорт
  • Надійні та довговічні
  • Легко можуть бути очищені від бруду
  • Не вбирають вологу
  • Виготовлені українською компанією з якісного українського матеріалу
  • Доступні: ціна – найкраща в Україні!

Ми продаємо як вітчизняні каремати, виготовлені українськими компаніями з якісного українського матеріалу, так і різноманітне туристичне спорядження з Китаю. На будь-який смак та гаманець.

Ви завжди можете купити каремат у Києві (самовивіз, доставка по місту), але ми не обмежені одним містом та приймаємо замовлення на доставку по всій Україні («Нова пошта», «Інтайм»). У нас є знижки та безкоштовна доставка.

А ви знаєте, що…

Каремати незамінні для туристичних походів, виїздів за місто, риболовлі, полювання. Купуйте каремат і ви зможете лежати, сидіти, спати на природі без остраху за своє здоров’я – пінополіетилен не пропускає холод і не вбирає вологу.

Спінений поліетилен, з якого виготовлені наші каремати, має відмінні теплоізоляційні властивості, зберігає та ефективно відбиває тепло тіла, створюючи тим самим відчуття, що сам каремат «гріє».

Пінополіетилен є хімічно стійким і абсолютно нешкідливим матеріалом: допускається контакт з харчовими продуктами та шкірою людини. Температурний діапазон експлуатації пінополіетилену – від -60 до +100 °С.

Оптові ціни

Купуєте каремати оптом? Шукаєте надійних постачальників туристичних килимків із приємними цінами? Дзвоніть або пишіть, наш оптовий прайс вас приємно здивує.